بازگشایی آکادمی فانتزی

همان‌طور که حتما متوجه شدید، سایتِ آکادمی فانتزی از پنجشنبه‌ی گذشته در دسترس نبود. هاستینگِ اکادمی فانتزی در سال گذشته شرکتِ بزرگ و معروف بلوهاست بود که از چندی قبل به دلیل الحاق یک بندِ جدید به قوانین و مقرراتشان، چندین کشور و از جمله ایران را از فهرست کشورهایی که به آن‌ها خدمات ارائه می‌دهند، حذف کردند و سایت‌‌ها و وبلاگ‌هایِ ایرانیِ زیادی که آکادمی فانتزی هم جزو آن‌ها بود، از دسترس خارج شدند.
اگرچه بلوهاست امکان بک‌آپ گیری از سایت را ارائه کرده بود، ولی ما همچنان برای دانلود فایل بک‌آپ که نسبتا حجیم بود مشکل داشتیم، زیرا پهنای باندِ ارائه شده به کشورهای غیرآمریکایی برای دانلود، بسیار محدود بود. و پس از آن هم فرآیند نقل و انتقال سایت به یک هاستِ جدید چندین روز طول کشید.
بابتِ بسته بودن سایت در این چند روز از تمام همراهان و علاقه‌مندان سایت پوزش می‌خواهیم.

 

پ.ن1. مهم: به دلیل یک هفته بسته بودنِ سایت، صفحه‌ی مربوط به اخطارِ ساسپند شدن از سوی بلوهاست، روی اکثر آی اس پی‌ها cache شده، بنابراین ممکن است عده‌ای همچنان در باز کردن سایت مشکل داشته باشند، کسانی که سایت را درست می‌بینند، روی صفحات ctrl+F5 بزنند، تا کش به تدریج اصلاح شود.

 

پ.ن.2 احتمالا به دلیل مشکلِ پیش آمده، زمان مسابقه‌ی داستان‌نویسی تمدید می‌شود.

/ 1 نظر / 28 بازدید
میفروش

سلام . خوبید ؟ ممنون از اطلاع رسانی . ( یه من دیر شد) به هر حال خوشحالم که به هر بهونه بیام اینجا و یه مطلبی ولو مطالب گذشته شما رو مرور کنم . برقرار باشید.به امید دیدار[گل]