کارت‌پستال‌های نجومیِ هابل

یادش به خیر، یک زمانی(شاید همین شش هفت سال پیش بود، ولی حالا خیلی دورتر به نظر می‌رسد) توی اینترنت دنبالِ سایت‌هایی می‌گشتم که کارت‌پستالِ مجانی داشتند. از این کارت‌پستال‌ها که animated هستند و موسیقی هم دارند. گویا آن زمان کسانی را داشتم که برایشان از آن کارت‌پستال‌ها بفرستم.

یادم هست چه ذوق وشوقی داشتم برای پیدا کردنِ یک کارت پستالِ قشنگ و ارسالش.

حالا انگار که مدت‌ها از آن زمان گذشته. نه کسی هست که برایش کارت بفرستم و نه دیگر سایتی می‌شناسم که کارت پستالِ مجانی داشته باشد. امروز توی میل‌باکسم به این لینکِ هابل برخوردم. سایتِ هابل به مناسبتِ تعطیلاتِ در راه مسیحی، تعدادی کارت‌پستالِ نجومی در سایتش گذاشته که به صورتِ مجانی قابل پرینت و ارسال هستند. این کارت‌پستال‌ها با تصاویری واقعی از هابل درست شده‌اند.

پس اگر شما کسی را دارید که برایش کارت‌پستالِ الکترونیک بفرستید و یا پرینتر برای چاپ دمِ دست دارید، بفرمایید این هم کارت‌پستال‌ها:

(درست کردن این thumbnail view  اصلا و ابدا کار راحتی نبوده! appriciate)

/ 7 نظر / 26 بازدید
امیدقلب طلایی

بله بله بله همینطوره است یادش بخیر. یادش بخیر آنکه دلم شاد ازاو نگشت. سلام.

سیزیف

سلام کارت پستال های قشنگی است نوشته های قبلی...قشنگ تر می بینمتان

حامد

نمی دانی چقدر در ملکوت آسمان های خیالی پرسه ای خیالی می زنم با دیدن عکس ها... خانه تهران ام از روزگار کودکی پر است از تصویر ها... حتی یک دانه هم دارم از خود هابل عکس گرفته اند در آن بالاهای زمین... همیشه دنیای اسرار آمیز این هستی ژرف مرا پر از هوس سفر کرده است... سفری به دور دست ترین گوشه های هستتی.. آن جا که دیگر دست آدم به آدم نرسد... آن جا که دیگر خبری از وجشی گری های آدم ها خبری از تجاوز ها نباشد... همیشه می گویند و می گفتند که آرزو بر جوان ها عیب نیست... آرزوهای گنده ای که با کردنشان از همه دنیا آزاد می شدی اگر امکان داشت بر آورده کردنشان... بگذریم... چند صباحی است که با خانه تو باز هم رهسپار آسمان ها شده ام... چند روز پیش به حس آن سفر جالبی که بعضی ها قسمت شان می شود و تا ایستگاه فضایی می روند می اندیشیدم... دلم خواسته بود... لمس بی وزنی.... لمس حس های تازه.... آدم تازه این ها را می بیند یادش می آید آدم چفدر نادانسته دارد در این بی کرانه هستی

fafa

وای چه کارت های قشنگی..ما که فعلاً گرفتار ای دی اس ال هستیم[گریه] من هم روزگارانی زده بودم تو خط کارت الکترونیک..اما این روزها همان کارت های ورقی را هم خیلی کم هدیه می دهم....همه چیز رنگ خودش رو باخته

مامادو

خیلی قشنگ اند اینا ...اما برای کی بفرستمشون؟؟؟[ناراحت]