بخشِ انگلیسیِ آکادمی فانتزی

آه ای شمایان که طرفدار نوشته‌های پریشانه‌ی من هستید، چند نفرتان خبر دارید که من در یک وب‌گاهی به نام آکادمی فانتزی  فعالیت می‌کنم، خودم را در آن تکه پاره می‌کنم(گاهی هم بقیه‌ را:دی) و خلاصه این که شام و ناهار و مابقیِ چیزهای زندگی من را تشکیل می‌دهد.(اصولن زندگیِ من چیز زیاد ندارد، فکرش را نکنید)
خلاصه این که یک وب‌گاهی هست به نامآکادمی فانتزی، مرجع هوادارن ادبیات علمی‌تخیلی و فانتزی. ادبیات علمی‌تخیلی و فانتزی هم بر خلاف چیزی که طرفداران نسرین ثامنی و م مودب‌پور فکر می‌کنند، اصلن یک چیزی مخصوص بچه‌ها نیست، بلکه به عکس خیلی هم بزرگسالانه است و بسیاری از آثار مطرح جهان در این گونه قرار دارند و بسیاری از نویسنده‌های مهم دنیا ع.ت.ف نویس بوده‌اند. خلاصه این که ما آن تو همه جور مطلبی داریم، تشریف ببرید و بخوانید. هر از گاهی یک داستانِ کوتاه، یک معرفی کتاب، یک معرفیِ فیلم کسی را نمی‌کُشد. باور بفرمایید.
و اما...
به تازگی‌ها و به همت یکی از عزیزان و همراهان آکادمی فانتزی( که آن تو ما زیگوتارووس صدایش می‌کنیم) یک بخش جدید در آکادمی فانتزی راه‌اندازی شده. بخش انگلیسی. در این بخش داستان‌های علمی‌تخیلی و فانتزی که محصول نویسندگان فارسی زبان باشند، انتخاب شده، به انگلیسی ترجمه می‌شوند و در اختیار خوانندگانِ دنیا قرار می‌گیرند.
هدف ما این است که آکادمی فانتزی را به عنوانِ یک بنیادِ ادبی که در این گونه‌ی ادبی فعالیت دارد، در جهان بشناسانیم که البته هدفِ بسیار بزرگ و سختی است، ولی بالاخره باید از یک جایی شروع کرد دیگر، آدم یک دفعه که به قله نمی‌رسد.  و علاوه بر معرفیِ آکادمی فانتزی، هدف دیگرمان این است که ادبیاتِ علمی‌تخیلی و فانتزی از نوع فارسی را به دنیا معرفی کنیم.
بنابراین، ای شمایان که ماجراهای کفتر من و عشق‌های ناکام من و پرسه زدن من در کوچه پس‌کوچه‌های دربند را خواندید، لعنتِ دوزخیان بر شما باد اگر روی این لینک‌ها کلیک نکید و اگر Send to all نکنیدشان.(:دییی)
 
لطفن اگر با آدم‌های آن‌ور آبی چت می‌کنید، یا عضوِ فروم‌های آن‌ور آبی هستید، لینکِ بخش انگلیسی ما را به آن‌ها معرفی کنید.
و باور بفرمایید اگر یک بار روی این لینک‌ها کلیک کنید و یک نیم ساعتی وقت برایشان بگذارید، هیچ اتفاق بدی نمی‌افتد. من هر روز به یک عالم سایت سر می‌زنم و هنوز هم نمردم.
پ.ن. دلتنگی‌ها و حرف‌های نگفته‌ی دلم را قرار است را جای دیگری می‌نویسم از این به بعد، اگر خواننده‌ی خاموشِ وبلاگ من هستید، برام یک کامنت شخصی بگذارید، تا آدرس را براتون میل کنم، دلیل این که آدرس نمی‌دم اینه که چند نفری هستند که دوست ندارم دل‌نوشته‌هایم را بخوانم. به  چند نفری که توی ذهنم بودند، آدرس دادم، ولی ممکن است بعضی‌ها را هم فراموش کرده باشم. پس بهم پیغام بدین.
/ 9 نظر / 19 بازدید
باور

سلام سمیه ای شمایان که ماجراهای کفتر من و عشق‌های ناکام من و پرسه زدن من در کوچه پس‌کوچه‌های دربند را خواندید، لعنتِ دوزخیان بر شما باد اگر روی این لینک‌ها کلیک نکید و اگر Send to all نکنیدشان.(:دییی) داشتم تجسم میکردم که قیافه ات چه شکلی بوده وقتی اینو گفتی. بالاخص این قسمتش "لعنتِ دوزخیان بر شما باد اگر روی این لینک‌ها کلیک نکید و اگر Send to all نکنیدشان" [گل] داستان کفترت را هم خوندم. بالاخره بالش خوب میشه؟

دبیرخانه جشن روز جهانی وبلاگ

از شما دوست عزیز دعوت می شود تا در جشنی که به مناسبت روز جهانی وبلاگ در فرهنگسرای بانو به صرف افطاری ساده برگزار می شود حضور بهم رسانید.در این مراسم وبلاگنویسان به معرفی وبلاگ های خود و تجربیات وبلاگ نویسی شان خواهند پرداخت برای اطلاعات بیشتر به وبلاگ www.blogday2008.persianblog.ir مراجعه کرده یا با شماره ی 09359414140 تماس حاصل فرمائید

fafa

بخش جديد مبارك باشد... ما كه همه جوره مروج اين برنامه و تلاش‌هاي شما بوده‌ايم..هرچند كه آشنايي اندكي با اين ژانر داشته‌ام كه البته اين روزها به مرحمت شما فزوني يافته...اما همه جوره پشتيبانتان هستيم...البته اگر نيازي به پشتيباني ما باشد.. حيف هم شد كه در مراسم باشكوهتان به دليل مشغله خاله جان شركت نداشتم....[نیشخند]

بهنامترین

وای. اینجا را چه خوش باید باور کرد جستنش را. هی خانوم بد اخلاقه. آلوها چسبید به تنتون؟؟ کوهتون بهمون مزه داد. فرار کردین از او جمع الکی خوشا. حالا چه جوری میخوای فرار کنی؟؟ آزاده اوت داد که اینجایی. من خودم یادم رفته بود آدرست رو. سلام

بهنامترین

راستی اون فحشا که بالا با اربده کشی دادی که کیا میدونن و اینا. من میدونستم خودت بهم گفتی خب؟؟/آخ !دیدی آخرش زدی تو گوشم؟؟ سلام

امير

ممنون، اي خوش‌قول‌ترين عضو گردانندگان! بلاگت مستمر باد!

بهنامترین

خوبه . از بی خدا ها خوشم میاد. نوشته های منم مثل خدایی میمونه که سرگذشت پیغمبرش رو مینویسه ولی بهش اطمینان نداره و بعضی وقتی هم پیغمبر راه رو کج میره. رفتم. عضو شدم. فعال میباشم. کمک میخواهم. سلام

fafa

دارم يكي از برگردان‌هايت را مي‌خوانم...خوبه...راستي تو حتماً مجله دانشمند بخون هستي...يه مسابقه داره كه ده سوال فضايي هستش اگه به 5 تاش جواب درست بدي جايزه هم مي‌دن...مال همين ماهه ببين و شركت كن ..مي‌دونم كه به كهكشان علاقمندي...