خدا

خداوند عشق است و جز عشق هيچ نيست.

خدای را چه نياز به عبادت و مناجات ما؟

عبادت آن هنگام است که گامی به سوی انسانيت بر می داريم.

مناجات وقتی است که شعله عشقی در دل داريم.

خدا همه جا حاضر است.در پرواز پرنده و در نغمه باران.

خدا حتی هنگام شوربختی بشر نيز حاضر است.آنجاست  که خداوند می گريد و وقتی عشق را پامال می کنيم خدای را می کشيم.

دست ياری برداشتن به آسمان حرکتی ساده لوحانه است.

خدا ياری نمی کند!

دنيا به راه خود می رود و خداوند همچنان در دلهای آنان که دوست داشتن را می شناسند می ماند

موهبت دوست داشتن وعاشق شدن را به هر کسی نمی بخشند.

آنکس که روی از خدا برگرداند و پشتش را به درگاه خدا کند،نعمت عاشقی و دلبستگی از او گرفته می شود و آنگاه است که به دنبال تعاريف مادی از عشق می گردد..

باشد که در دلم هميشه عشق باشد حتی اگر توان و مجال ابراز کردنش نباشد.

باشد که در دلهامان عشق باشد حتی اگر نهفته باشد.

آمين

******************************************************

مهم نيست که از تو نوشتن قدغن!

مهم نيست که حتی يک بار بهت نگفتم دوست دارم

مهم نيست که مه و ستاره درد من می دانند.

مهم نيست چقدر احساسم مسخره است.

مهم اين  است که خداوند در اشکهای ناکامی حاضر است..

**********************************************************

هر کس که به خدا ايمان دارد،لحظاتی در زندگی اش وجود دارد که خدا را نفرين کند.!(استفان کينگ!)

پ.ن.هنوز سر حرفم در مورد نوشتن مطالب مرتبط با داستانهای علمی هستم.منتها گفتم يهو دلتونو نزنه!دفعه بعد از کلارک عزيز براتون می نويسم!

پ.ن.۲ اون تيکه بالا تارگت نداره!باور کنيد نداره!

/ 55 نظر / 2 بازدید
نمایش نظرات قبلی
دختر بارانی

ببينيد آقای مرد مرده دليل داره که پرسيدم اگه آشنا هستيد بگيد.من متاسفانه لحن برخوردم با غريبه ها يک مقدار تند.دليلش هم اين نيست که نمی تونم خودم رو کنترل کنم يا عصبی هستم يا هر چيز ديگه..دليلش اينه که تو اين محيط آدم وقتی کسی رو نشناسه اصلا و ابدا نمی دونه چطور بايد روش حساب کنه و من به خصوص تو اين محيط بدجور از اين و اون خوردم .برای همينه که با آی دی های ناشناس و بدون لينک زياد صحبت نمی کنم.همين.ميخواستم مطمئن باشم که اگر از دوستان هستيد دوستانه صحبت کنيم. باز هم هرطور که خودتون مايليد.

مرد مرده

اگه این‌طوره باشه. من سعی می‌کنم به زودی یک وبلاگ برای مباحثاتمون باز کنم. و اگه خواستی ادامه می‌دم. حالا هر وقت باز کردم آدرس می‌ذارم.

دختربارانی

با اینحال من دوست دارم بدونم که شما کی هستین!!!

محسن

شعر نانوشته آخرین شعر این دفتر را خواهرم در کنیا زمزمه خواهد کرد برادرم در آرژانتین آن را خواهد سرود و دوستانم در الجزایر شعرم را با خود به فرانسه خواهند برد تا یک ره گذر _شاید باز هم دوشیزه ای از ارلئان_ در میدان ویومارشه آن را بخواند برای دنیا و برای من

محسن

ترسی که بُریده تر از نیمه های بشقاب است چیزی از پرتقال وُ گریه یادم نیست جز راهروهای تنگ ِ جورابی همیشه تا " بهارستان " هرچه بود یادم نیست هرچه هست ، یادم هست هرچه دست ... دیگر نمی نویسم وُ رد می شود نوشته های پاک کرده های کارد از نفسم رد می شود زانو رد می شود بریده های صفحه های سال های وَبا ، رد می شود زن ، انگشترش را توی طلا می اندازد ، طلا را توی آب ، آب را توی ترس می ریزد ، ترس رد می شود قزوین ، یک کوچه دارد ، آن کوچه دری که از نوبت ، نبات ، " قافله باشی " رد می شود یک گردنبند ِ چرم هم دارم که تا گلو می آید وُ رد می شود یک زخم هم دارم که لای قرآن می گذارم وُ رد می شود یک اسم هم داشتم که یادم نیست ...

محسن

روح سرکش خوب ...ممنون ...تو خوبی وهمين ...برای همه ی من بس است ... دلم نمی آيد تو بيا

رنگين کمون

____________**__**_____* __________ ___________***_*__*_____* _________ __________****_____**___****** ____ _________*****______**_*______** __ ________*****_______**________*_** ________*****_______*_______* _____ ________******_____*_______* ______ _________******____*______* _______ __________********_______* ________ __***_________**______** __________ *******__________** _______________ _*******_________* ________________ __******_________*_* ______________ ___***___*_______** _______________ ___________*_____*__* _____________ _______****_*___* _________________ _____******__*_** _________________ ____*******___** __________________ ____*****______* __________________ ____**_________* __________________ _____*_________* __________________ _____________*_* __________________ سلام سميه جان... تو بگو خدا... منم ميگم دعا.... آپم بيا...يا حق

علی خوش قلب

چشمک]اگر100%افراد تو را دوست دارند بدان من يکي از آنها هستم.اگر 99%افراد از تو متنفر بودند بدان من آن 1%هستم که تو را دوست دارد و اگر100%افراد از تو متنفر بودند بدان من مرده ام. سلام سمیه جان عزيزعاشق.متنت خوب بود.درمورد جمله ي استفان کينگ)می خوام بگم درمورد افراد ضعیف الایمان صددرصد درست گفته که منم یکی ازاونا هستم وبارها به خدابدوبی راه گفتم. اما درمورد کسایی که ایمان قوی دارند صددرصد اشتباهه چون اونا امکان نداره خدارو نفرین کنهاگه خطايی مرتکب شوند بلا فاصله اسغفار می کنند. سميه جان هربار آپ کردی دلم می خواد خبرم کنی.

دختربارانی

علی جان اون جمله دقيقا درباره افراد با ايمان صادق!چون چنين افرادی هستند که بالاخره خدا رو کشف می کنند

ايوب

salam azizam webloge zibaye dare be manm ye sari bezan ok ya hagh