هایپریون- پی دی اف

این هم هایپریون در قالب پی دی اف، دیگه چه بهانه دارید؟

روی عکس کلیک بفرمایید:

 

 

 

 

هر چند که کامنتینگ هم بازه، ولی برای بحث و گفتگو درباره‌ی هایپریون، این‌جا هم هست.

توضیح  واضحات این که: مترجم این اثر بنده‌ی حقیر یعنی سمیه کرمی هستم، و اثر متعلق به وبگاهِ آکادمیِ فانتزی هستش و انتشارِ اون با ذکر منبع بلامانعه.

 

رفتم برای سرویس جدید گوگل که همانا wave باشه درخواست invitation بدم، با این پیغامِ زیبا مواجه شدم:

 

Your client does not have permission to get URL /fb/forms/wavesignup/ from this server. (Client IP address: 78.39.179.33)

You are accessing this page from a forbidden country

 

چقده آدم لذت می‌بره!

/ 3 نظر / 46 بازدید
گردو

سلام. هنوز نخوندمش این قصه رو. وقتی هم بخونم فقط داستان رو میخونم چون راستش از ترجمه و سبک ها و فنون انتقال مفاهیم و روح و جان یه متن از یه زبان به یه زبان دیگه چیزی بلد نیستم. حتی اصطلاحات و کلمه های قلبمه سلمبشم بلد نیستم که افه بذارم. البته پست مدرنو بلدم با یه چیزی شبیه به اکسپرسیونیسم انتزاعی! که میترسم بذارمشون بین جمله هام غلط باشه یه آدم با سواد بخونه ضایع بشم. اصلا شاید اینا برا داستان نویسی نباشن. اما صددرصد به تو ایمان دارم و میدونم که خیلی سمج و وفادار و با جدیت و با دید کاملا حرفه ای و علمی تو این وادی "زندگی میکنی" . برا همین اگه یه وقت یه جایی قرار باشه پولی.. پاداشی.. جایزه ای.. تقدیرنامه ای .. چیزی بدن و یا پوز زنی یا همچین چیزی باشه با قطعیت نظر میدم که ترجمه خیلی عالی و حرفه ای بود. من فکر میکنم محصولات این آکادمی و آدمایی مثل تو یه زمانی باعث جهش تاریخی ادبیات داستانی و ترجمه و حتی فیلمنامه نویسی این مملکت میشن. به خدا غلو نمیکنم.خسته شدم از این همه گروه و کلونی و باشگاه و حلقه که میخوان همه رو "عارف" کنن.نفری چهل هزار تومن میگیرن نیم ساعت حرف مفت و بی در پیکر میزنن و

لاله

دارم می رم بخونمش خسته نباشی