پريشانه!

وای باران باران

شیشه پنجره را باران شست

از دل من اما

چه کسی نقش تو را خواهد شست؟

انگار رسم شده اولین بارون که میاد اینو بنویسم..حالا این رسم رو تا کی باید ادامه بدم خدا می دونه.البته خودم می دونم؛تا وقتی که کسی نقش تو را از دل من بشوید..

چقدر دلم میخواست بهت بگم دوست دارم؛دوست دارم؛دوست دارم(با صدای بنیامین!)

آه.همه گفتن

این دوستت دارم رو همه گفتن و رفتن

من موندم و یه آسمون بارونی و دلی که کسی قرار نیست نقش تو رو از روش پاک کنه..

همه گفتن و رفتن سراغ زندگیشون

من موندم و داستایوفسکی و کلارک و کافکا....

کافکا رو چیکارش کنم این وسط؟ من غرق شدم تو کلاه کافکا!(تریپ بر و بچ پست مدرن آکادمی!)

* * *

امروز بالاخره بعد از یه تابستون دیگه؛آسمون یه فصل حسابی گریه کرد؛شایدم نکرد و من فکر کردم داره گریه می کنه...

گفتم انصاف نیست بالهای فرشته ام برافراشته در آسمان و من پشت شیشه..شیشه ای که باران می شستش..اما انگار قسمت نبود..

فرشته ام دست خالی رفت؛شاید هم من دست خالی رفتم..

باز هم درخواستم از فرشته ام همون درخواست چند سال اخیر بود..

دلم میخواست بهت بگم دوست دارم ؛دوست دارم؛دوست دارم:....

/ 14 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
شاهين

سلامی گرم.. به دختر بارونی عزيز خوبی خانم؟ راستش فکر کنم همه باران رو دوست دارن شاید یاد عشق ها از دست رفته و تنهایی میوفتن.. با من هم عقیده هستی؟ و فوت دائيت رو تسليت ميگم .. که واقعا ناراحت شدم..

فرشته

چه خوب تو اولین بارون رو دیدی من هنوز باید خیلی صبر کنم!خیلی خیلی می گم به فرشته ات بگو یه نگاه به فرشته ی دور و را بکنه!البته به دوستش بگه کافیه! ببخشید نمی تونم همه یپستات رو بخونم یعنی می خونم نمی رسم جواب بدم یعنی نظر بدم! ولی بدون وبلاگ و یادت با اینکه زیادم همچین... با منه موفق باشی یک پت کنکوری که خیلی می ترسه

مهنا

از هرزه ترين جمله هاست اين «دوستت دارم» از بس که هرجا و هرکس هر وقت شده به زبون رونده يا نوشته .. مثل ناب ترين حرفها که وقتی ميشه کارت پستال همه ميخرين و به همه تقديمش ميکنن اما همين جمله گفتنش گاهی مثل کوه کندن ميشه و غير ممکن. شده تاحالا صدبار به خودت بگی اينبار بهش ميگم ساده و صميمی اما هر بار زبونت قفل شده و نگفتيش؟ گاهی هم مثل آتش فشان يا فوران ميشه گفتن اين جمله و اگه نگی انگار که گير کردی وسط يه گره و فقط وقتی که ميگيش و حتی هربار که تکرارش ميکنی آروم تر ميشی و اسوده و فارغ .حتی گفتنشم لذت بخشه مثل چشيدن يه طعم گوارا و دلنشين و گاهی خوشتر از شنيدنش ميشه گفتنش.گاهی معنيش ميشه دوستت دارم برای خودم و گاهی دوستت دارم برای خودت.

دختر بارانی

ای کاش يکبار گفتنش قسمت من هم می شد....ای کاش..

مهشيد

خوش بحالت ُ‌کلارک و داستايوسفکی و کافگا موندن پيش ِ تو ؟‌ کاش ما هم تنها می موندیم ولی با این سه تا می موندیم

مهنا

من برا اين مطلب کامنت نذاشتم؟ به نظرم يه چيزی يا نوشتم برات يا قصد نوشتنش رو داشتم .. آخه جمله هايی که ميخواستم بنويسم تو ذهنمه/ .. پس دخترا هم با هم شوخی ميکنن !! اون نيشخند آخرشم جالبه !

دختربارانی

کامنت گذاشته بودی مهناجان..منتها چون نوشته بودی اونهايی رو که آدرس نداره تاييد نکنم..واسه همين فک رکردم نبايد تاييد کنم...

کوير

سلامی مهربان .... عيد بر شما مبارک و هر روزتان عيد با دلی شاد باد.... ========= اگر از زندگي بپرسي مي گويد هنوز هم وقت هست اما وقت براي انجام چه کاري؟ نمي دانم شايد وقت آشتي کردن با آنچه هرگز کامل نخواهد شد و وقت از سر بدر کردن فکر انسان بزرگ و علف خريدن براي بره هاي استغنا در ته دره هاي پر از پرنده ي تواضع اگر از زندگي بپرسي مي گويد هنوز هم وقت هست اما وقت براي انجام چه کاري؟ نمي دانم شايد وقت براي بدست گرفتن شاخه اي گل و به انتظار نشستن تا پروانه اي بر آن بنشيند.

احسان

راه رفتن زير باران و يک قالب يخ