عملیات با شکست مواجه شد!

من الان دوباره احساس می‌کنم می‌تونم برنامه‌نویس‌های پرشین بلاگ رو با شمشیر آناکین(که خودش داده به من) از وسط نصف کنم! درست از وسط. به دو نیمه‌ی مساوی!

آخه چطور می‌شه آدم امکانی رو که همه‌ی جنبه‌هاش رو تست نکرده، توی بوق اعلام کنه؟؟ هان؟

موضوع اینه که توی اون قسمت تنظیمات نوشته که شما اگه آدرستون رو عوض کنید، آدرس قبلی آزاد می‌شه و یک نفر دیگه می تونه بگیره، روی همین اساس من می‌خواستم با تغییر آدرس، آدرس اون وبلاگ بلواستار(که الان دیگه وجود نداره) رو بیارم روی این.(به این صورت که اونو به یک آدرس سومی تغییر بدم تا آزاد شه، بعد اینو ببرم روی بلواستار، و بعد اونو به این تغییر بدم مثلن) منتها موضوع اینه که قضیه کلن ربطی به آدرس نداره، آقایون برنامه نویس(قطعن آقا هستند!:دی) موضوع به username مربوطه، توی پرشین بلاگ اون اوائل این طوری بود که کسی که ثبت نام می‌کرد، قسمت اول آدرسش با یوزرنیمش یکی بود(حالا گویا فرق کرده) و وقتی یوزرنیم bluestar وجود داره، چنین آدرسی رو به کس دیگه نمی‌ده، من فکر کردم شاید با حذفِ اون وبلاگ، مشکل حل بشه و بتونه آدرس رو اختصاص بده، منتها نشد و علی‌رغم حذف شدن اون وبلاگ، باز هم آدرسش آزاد نشد و از همه جالب‌تر و توپ‌تر این که دیگه خودم هم نمی‌تونم آدرس رو بگیرم، یعنی وقتی با یوزر bluestar که پسوردش رو هم دارم لاگین می‌کنم و می خوام یک وبلاگ ایجاد کنم با آدرس bluestar.persianblog.ir می‌گه این آدرس اشغال شده!

خلاصه کلن همه‌چیز خیلی باحال توپه و آدم اگه خودش برنامه‌نویس باشه و از اوضاع برنامه‌نویسی توی این مملکت با خبر باشه، باید خیلی خر باشه که با طنابِ وعده وعید‌های برنامه‌نویس‌های ایرانی توی چاه بره.

 

و دوستانِ برنامه‌نویس عزیز که من الان می تونم با شمشیر آناکین نصفتون کنم توجه کنید که به این نمی‌گن بتاورژن، بتا یعنی که این چیزهاش تست شده باشه و مشکلاتِ احتمالی داشته باشه که از دید برنامه‌نویس دور مونده، اینو به‌اش می‌گن آلفا ورژن که هنوز خودتون هم درست تستش نکردین...

 

شمشیر آناکین توی دستم می‌لرزه....:دی

/ 6 نظر / 17 بازدید
شهرزاد/بانو هوا

سلام عزیزم، من فقط این کامنت را محض همدردی گذاشتم، امیدوارم نفرین مرگ و تاریکی بر باعث و بانی اش (هوا که سرد می شه، ادبیات من مثل پیرزن های سرمایی می شه که همش به همه گیر میدن:) امیدوارم که درست بشه

fafa

خب دختر جان چرا با طناب پوسيده رفتي ته چاه....[زبان]

شهاب

سلام شما که خودت برنامه نویسی چرا؟ اگرم حال نداری یکی بنویسی...مگه wordpress مرده؟! [چشمک] هو فان!