عکس!

دارم سعی می‌کنم، به زبون عکس‌هایی که می‌گیرم حرف بزنم! چیزی مفهومه؟

2379088070102342271S600x600Q85.jpg

2248213280102342271S600x600Q85.jpg

‍پ.ن. برای دیدن سایز واقعی، اینجا را کلیک کنید.

پ.ن.۲ من یک اشتباه بزرگی کردم و اونم اینکه سایز اصلی توی وب‌شات داینامیک ساخته می‌شه و ثابت نیست. پس تشریف ببرید توی آلبومم و اگه دوست داشتید سایز واقعی رو ببینید.

/ 9 نظر / 3 بازدید
آرش

اوه ! اولیه خیلی قشنگه ! خیلی . سایز بزرگ بی زحمت

آرش

چرا عکس اولیه این قد قشنگه اخه ؟؟؟ دید عکاسی خوبی داری ها بعدشم ، چرا لینک دانلود سایز بزرگ عکس ها کار نمیکنه ؟ یا من مشکل دارم ؟

سمیه

۱-ممنونم، شوما لطف داری ۲-ببخشید اشتباه از بنده بود که توضیح دادم

باور

سلام دختر بارانی عکس ها که خیلی قشنگ هستند اما مطمئنم که شما شاداب تر و گرم تر فضای عکس ها هستید.

فافا

چه عکس باحالی...خوب با عکس هات حرف می زنی... راستی شعرت هم خيلی عالی بود...راست ميگی شايدم اين توهم باشه. اما اينکه گذاشتم از وجودم بکنن نمی دونم...

آزادی - برابری

دوستان، علی رغم فشارهای امنیتی و بازداشتهای گسترده، دانشجویان آزادی خواه و برابری طلب تجمع خود را به مناسبت روز دانشجو (16 آذر) در دانشگاه تهران هرچه با شکوه تر برگزار کردند. دانشجویان آزادی خواه و برابری طلب اعلام میدارند که تا آزادی کامل تمامی دانشچویان دستگیر شده از پای نخواهند نشست. برای کسب آخرین اخبار و گزارشها از تجمع روز 3 شنبه و وضعیت دستگیر شدگان، از وبلاگ ما دیدن فرمایید.

لی‌لا - آبی‌آسمانی

قشنگه اين عکس.. عکس خودتم قشنگه :) گفتی پائيز بياد خستگيت برطرف ميشه بهتر مي شی... پائيز که داره ميره باز دلت کنده شده؟

کارتاژ

لذت برديم... با اين که آن پایین گفتيد اگه حرفی نداريم کامنت نگذاريم اما دلمان نيامد نگوييم که قشنگند ديگر! ( هر چند که آن جوجوی ما تحت زرد ۳۶۰ با اين که تار بود اما باحال تر بود )