از تو نوشتن قدغن..

گلايه کردن قدغن...

 

*************************************************************

سيلاب سکوت است بر لبهای اين واژگان جاری

چه بگويم با اين خلق..؟؟

 بفول مولانا :

 دی شیخ با چراغ همی گشت گرد شهر
 کز دیو  و دد  ملولم  و  انسانم  آرزوست

*************************************************************

اين پست را تقريبا گذاشتم که جواب جر و بحث های اخير را يک بار برای هميشه بدم.

۱.از همه دوستان و بازديدکنندگان محترم تقاضا دارم هيچ گونه جوابی به شخصی به نام ساحل ندين..خوراک ديوان شرانگيختن است.ديو از مجادله و جر و بحث لذت ميبرد .آدرس اين آقا اينجاست:http://manoto2.blogfa.com هر چند که من با اين ديو کاری ندارم.

۲.کامنتها را غير فعال نميکنم.چون کامنت دوستانم برام مهم هستند.ما به خاطر اينکه اراذل و اوباش تو خيابون فحاشی ميکنند خودمون رادر خونه هامون حبس نميکنيم.بنابراين من اين بحث را اينجا تموم شده فرض ميکنم.بگذاريد اين آقا بياد عقده های شخصی اش رااينجا خالی کنه بلکه ما از اين راه به ايشان لطفی کرده باشيم تا سبک تر شوند.

۳.آقای اميد قلب طلايی اگه به احتمال کمتر از يک درصد شما ساحل نيستيد.ميتونيد با دادن آدرس وبلاگ ايشون قضيه را ثابت کنيد.چون حتما ايشون از دوستان نزديک شما هستند که پيگير تمام مطالب و کامنتهای شما بودند و درابتدا به خاطر شما بنده را به باد ناسزا گرفتند.البته ميگن به خاطر خودشون ميان که من دليلی نميبيم جزهمون ديو بودن که خوراک ديوان چيزی جز شر انگيختن نيست.به من ثابت شد که آقای قلب طلايی ساحل نيستن.

پ.ن.از ا ونجا که اين بحث از نظر من تمام شده است.دوستان عزيز  اگه نظر ميدين نظراتتون برای قسمتهای قبل از اين شرح  و توضيحات باشه و باز هم شديدا خواهش ميکنم پاسخی به ساحل يا هرکسی که می آدالکی ناسزا ميده ندين.

اون شعر اون بالا(از تو نوشتی قدغن..) خطاب به خواننده های اينجا نيست! ..اون تيکه در واقع آپديت اين دفعه من به حساب می آد.و طرف خطابش...هوم فکر کنم به کسی مربوط نيست..

متشکرم که علی رغم تمام اين مشکلات باز هم به من سر ميزنيد.

راستی يک خبر خوب که يادم رفت بگم.من دومين و هاست شخصی خريدم و به زودی وبلاگم را از پرشين بلاگ عزيز منتقل خواهم کرد.برنامه وبلاگ را هم خودم می نويسم و يکی از امکاناتی که حتما خواهد داشت اين است که کسی بدون کانفرم من نميتونه کامنت بزنه!!!!خيلی خوب ميشه نه؟؟؟؟.اگه احيانا کسی هست که معنی کانفرم را نميدونه ميتونه به ديکشنری مراجعه کنه!!!!اين انتقال خجسته حدااکثر در مدت يک ماه اتفاق خواهدافتاد و تا اونموقع ممکنه ديگه آپديت نکنم.