نویسنده : Bluestar - ساعت ٢:٠٦ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٤/۸/٢۳
 

درد دانستن به تنهايی از هر درد ديگری هولناک تر است..وقتی که بدانی بارانی که می بارد..نه برای خاطر دل تنگ تو که به اقتضای قوانين کور طبيعت می بارد..ديگر هيچ بارانی خرسندت نخواهد کرد..ديگر پشت پنجره رو به آسمان ابری گلايه نخواهی کرد...بگذار ببارد..مگر فرقی هم ميکند..وقتی همه روزها و شب ها مثل هم هستند..وقتی ميدانی که فرياد رسی نيست..نه بی گمان فرياد رسی نيست...

 

**************************

اگه همين الان يه ديمنتر جلوتون سبز ميشد و مجبور بودين يک پاترونوس درست کنيد به کدوم خاطره زندگيتون فکر ميکردين؟(چون حوصله ندارم زياد توضيح بدم فقط بگم که بايد به شادترين خاطره زندگيتون فکر بکنيد..اينکه ديمنتر چيه هم اگه هری پاتر نخوندين مشکل خودتونه نه من!)

پ.ن..اين تيکه آخر محض پوز زنی جادوگران بود!!!


بر چسب ها:
نظرات ()
 
 
 
نویسنده : Bluestar - ساعت ۱۱:٥۸ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٤/۸/۱٢
 

امروز زير اولين بارون پاييزی موندم.تو حيات دانشگاه.از اونجا که حسنی به مکتب نمی رفت وقتی می رفت جمعه ميرفت.منم امروز رفتم دانشگاه که همه اساتيد محترم دودر کرده بودند.

خلاصه زدم بيرون و ديگه به خودم زحمت جستجوی فون بوک موبايل را ندادم چون از قبل ميدونستم کسی باهام نمی آد.تصميم گرفتم تنها پرسه بزنم.به قول داريوش پرسه در خاک غريب پرسه بی انتهاست.

تنها زير بارون پاييز.به قول يکی از دوستان وقتی دستی برای در دست گرفتن و شانه ای برای تکيه نداريم باران تنها بهانه ايست برای همنوايی با گريه غريبانه ما(يادم نيست جمله اش همين بود يا احيانا من کمی عشقولانه تر نوشتم ولی معنی اش همين بود)

خلاصه از مزايای تنها زير بارون بودن اينه که ميتونی اطراف را ببينی.از پرنده های بيچاره که توی قفس فالگيرا کز کردن گرفته؛ تا بچه های بيچاره که برای گدايی کف خيس خيابون خوابوندنشون ومعلوم نيست چی به حلقشون چپوندن که زير بارون عين مرده ها خوابيدن.

زير آسمون اين شهر پر از نيرنگ و دروغ..پر از بدبختی و فقر و فلاکت..پر از بدبختی هايی که از چشم ما پنهان  و اونوقت من فکر ميکنم تنها و بی يار بودن بدترين درد دنياست!!!!

حالا الان احسان خازنی ميگه همه اين دردها را ما هم قبلا تحمل کرديم!!!

به هر حال من ميگم نميشه با فکر غم ديگران شاد شد و گفت چه خوب که من اينجوری نيستم..آخيش چه خوب منو کف آسفالت خيابون نخوابوندن که گدايی کنند!!نه اينها بيشتر باری ميشن به دوش ما.اضافه بر همه غم ها..به جای اون جمله بالا ميگم..کاش ميشد اون بچه اونجا نخوابيده بود....کاش اون پرنده ها ی بدبخت وسيله يه لقمه نون در آوردن يه بدبخت تر از خودشون نبودن..اماحيف که کاری از من ساخته نيست...


بر چسب ها:
نظرات ()
 
 
 
نویسنده : Bluestar - ساعت ۱٢:٢٢ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٤/۸/۱٠
 

روح بزرگوار من دلگیرم از حجاب تو..

شکل کدوم حقیقته چهره بی نقاب تو..

 

استاد میگوید اگر چیزی واقعی باشد به صرف واقعی بودنش زیبا است.اما رسیدن به حقیقت شجاعت میخواهد.کدام یک از ما شجاعت رو به رو شدن با آنچه که در زرورق دروغها پیچیده ایم را دارد؟

من دروغم..سراپا دروغم

آرایش بر چهره ام..لبخند بر لبم ...نگاه بر زمین دوخته ام..همه اینها دروغ است..

 

 

*********************

هر برگی که می جنبد.هر سایه ای که از جلوی چشمانم میگذرد به گمانم که توهستی..

هر پرنده ای که از شاخه ای می پرد گمان میبرم پیغام آور چیزی متفاوت است.چیزی متفاوت از این تکرار غمگنانه که نامش رازندگی گذاشته ایم..

 

من هنوز و هر روز منتظر دیدار افق روشن هستم..افقی که میدانم شاید تا دیر زمانی پس از آنکه من این خاک دلتنگ را ترک گفتم نخواهد آمد..اما روزی خواهد آمد که کسی غم تنهایی نخواهد داشت..روزی خواهد بود که کسی با حسرت به لبخند دیگران نگاه نکند....

من اینجا نشستم دلتنگ و عاشقانه های احمقانه مینویسم..شاید هم احمقانه های عاشقانه..برای عشقی بدون تارگت!!!!ابرخی میخوانند بدون هیچ اندیشه ای.برخی با ریشخندی که اینهم یکی دیگر از هزاران وبلاگ مزخرف عاشقانه..برخی با ردی از تفاهم..برخی میدانند که هیچ دو نفری مثل هم نیستند و هر کس حق دارد احمقانه های عاشقانه بنویسید..شاید برای دل خودش...اصلا مگر فرقی هم میکند؟؟؟

 

چه تنهایی غمگینی که عیر از من همه عاشق و خرسند...

شبو با رنج تنهایی من سر کن.شاید فردا روز عاشق شدن باشه....

برادر جان نمیدونی چه غمگینم...

برادر جان نمیدونی چه دلتنگم...

نمیدونی چه سخته در به در بودن..مثه طوفان همیشه در سفر بودن...

 

پ.ن.با کامنتهای نظیر عالی بود آفرین..گل کاشتی من آپم بیا و امثالهم به شدت برخورد میشود.نگی گفتی!!!!!

 

 


بر چسب ها:
نظرات ()
 
 
 
نویسنده : Bluestar - ساعت ۱۱:٠٥ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٤/۸/٤
 
افق روشن


روزي ما دوباره کبوتر های مان را پيدا خواهيم کرد
و مهرباني دست زيبائي را خواهد گرفت.
روزي که کم‌ترين سرود

 

 

بوسه است

و هر انسان
براي  هر انسان
برادري‌ست.
روزي که ديگر درهاي خانه‌شان را نمي‌بندند

قفل

 

 

افسانه‌ئي‌ست

و قلب
برای زنده‌گي بس است.
روزي که معناي هر سخن دوست‌داشتن است
تا تو به خاطرِ آخرين حرف دنبالِ سخن نگردي.


روزي که آهنگ هر حرف، زنده‌گي‌ست
تا من به خاطرِ آخرين شعر  رنچِ  جُست‌وجوي  قافيه نبرم.


روزي که هر لب ترانه‌ئي‌ست
تا کم‌ترين سرود، بوسه باشد.


روزي که تو بيائي، براي هميشه بيائي
و مهرباني با زيبائي يک‌سان شود.


روزي که ما دوباره براي  کبوترهای مان دانه بريزيم...
و من آن روز را انتظار مي‌کشم
حتا روزي
که ديگر
نباشم.

شاملو


بر چسب ها:
نظرات ()